Slyšeli jste už někdy o asistované dřevostavbě? Hledáte cenově výhodný způsob realizace dřevostavby? Rádi byste si postavili dřevostavbu sami, ale bojíte se, že to nezvládnete? Nyní se již bát nemusíte! Nabízíme Vám výjimečnou službu s názvem Asistovaná dřevostavba neboli dřevostavba svépomocí s odborným dohledem a asistencí.

Asistovaná výstavba dřevostaveb se těší stále většímu zájmu ze strany investorů i konečných zákazníků, pro které je dřevostavba svépomocí ideální cenově dostupnou alternativou k tradičním dřevostavbám na míru.

Dřevostavba svépomocí s odborným dohledem

Co je to asistovaná dřevostavba? Všeobecně můžeme říci, že jde o odbornou pomoc, dohled, asistenci, konzultace a případně i dílčí zajištění prací při stavbě dřevostavby. Asistovaná dřevostavba je dřevostavba svépomocí s naším odborným dohledem a pravidelnými konzultacemi.

Jak Vám můžeme pomoci? Dřevostavby jsou naší prací, koníčkem a láskou. Díky našim zkušenostem léty prověřenými postupy přímo v Kanadě získáte know-how, důležité pro stavbu Vašeho nového rodinného domu. Nedílnou součástí služeb spojených s asistovanou dřevostavbou jsou pravidelné asistence ve všech etapách stavby. Dodáme Vám vhodné materiály, seznam ověřených dodavatelů či výběr bankovních institucí, které Vám zajistí nejlepší podmínky financování Vašeho projektu. Pomůžeme Vám také s případným výběrem projektanta, řemeslníků nebo technického dozoru.

Velkou výhodou je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Vy sami se rozhodnete, jak široký bude rozsah poskytovaných služeb.

CW Home s.r.o., asistenti u dřevostaveb svépomocí

Napište nám