Několik vybraných referencí

Oprava střešní krytiny na chatě u Humpolce

Oprava střešní krytiny na chatě u Humpolce Byli jsme kontaktováni na opravu poníčené střechy po pádu stromu Majitel nemohl půl roku sehnat...

Zobrazit více

Výměna okapů včetně svodů na bytovém domě...

Výměna okapů včetně svodů na bytovém domě v Havlíčkově Brodě Na bytovém domě proběhla výměna starých prorezlých a ucpaných okapů...

Zobrazit více

Oprava střechy po tornádu v Hruškách

Oprava střechy po tornádu na řadovém domě u Martina Hrubého v Hruškách Majitel domu nás kontaktoval krátce po tornádu z tím že mu...

Zobrazit více

Řekli o nás

Skvělá komunikace a spolupráce. V CWHome se evidentně soustředí na to, aby výsledek jejich práce byl perfektní. Když se objeví problém, tak neházejí flintu do žita, ale aktivně ho řeší. Sledují aktuální trendy v technologiích, které dokázali aplikovat i na naší tradičně vypadající střeše vybavené fotovoltaikou. Můžu jedině doporučit.
Vojtěch Malý, Bělá pod Pradědem

Vojtěch Malý

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat za skvěle provedenou stavbu dřevostavby. Velice jste nám pomohli i s přípravou projektu. Navíc jsme při realizaci částečně využili službu asistované dřevostavby, i zde byla spolupráce výborná.
Chlapi mají zkušenosti, poradí a není problém domluvit se na technických řešeních tak, aby byla skutečně funkční a praktická.

Martina a Tomáš Saidlovi

Chtěli bychom poděkovat za velmi dobře provedenou práci při zhotovení střechy na rodinném domu v Přímělkově. Velká spokojenost s kvalitou provedené práce a ochotou pracovat za každého počasí. Ještě jednou díky.

Jana a Antonín Sobotkovi

Splnění našeho snu, pomohli nám mladí, ale šikovní. Splní jakékoliv přání,pomohou i radou. Děkujeme.

Dušan a Jana

Spolupráci s firmou CW Home mohu doporučit. Oprava střechy na domě a nová střecha na pergole, byla realizována bezproblémově a kvalitně. Dodatečné požadavky na vícepráce, nebyl žádný problém. Je příjemné zjistit, že ještě existují kvalitní řemeslníci jako pan Beránek a pan Slivka.

Dalibor Petr
Předchozí citace Další citace

Napište nám